Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Malechowie

Tort przygotowany dla kadry malechowskiej szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli, ale również wszystkich pracowników, którzy dbają w szkole o porządek, sprawują opiekę i czuwają nad bezpieczeństwem. Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców podziękowali pedagogom oraz pracownikom placówki kwiatami, życzeniami i poczęstunkiem za wysiłek, codzienny trud. Dyrektor szkoły Piotr Chylarecki wręczył nagrody przyznane za pracę w poprzednim roku szkolnym.

Miłym akcentem było przekazanie gratulacji i pamiątkowych dyplomów Dariuszowi Bartosowi i Dominikowi Wroschowi, którzy otrzymali Nagrodę Wójta Gminy Malechowo za podejmowanie działalności innowacyjnej w zakresie wprowadzania dzieci i młodzieży z malechowskiego środowiska w świat robotyki, mechatroniki i programowania.

 I pomimo tego, że nie odbyła się, jak co roku, uroczysta akademia, to i tak wszyscy nauczyciele i pracownicy czuli się wyjątkowo. Nie ma chyba większej satysfakcji dla naszej pracy niż zadowolony uczeń, który może rozwijać swoje pasje i doskonalić umiejętności oraz świadomy rodzic, który wraz z nauczycielem towarzyszy dziecku w trudnej drodze zdobywania wiedzy. 

Drukuj

Wyświetlania: 65

Zobacz również

Powrót do góry