Zdobądźmy maszt dla Gminy Malechowo - Projekt "Pod biało-czerwoną"

Mocowana na maszcie i dumnie powiewająca przez cały rok flaga biało-czerwona na terenie naszej gminy?! To możliwe za sprawą projektu „Pod biało-czerwoną”, zainicjowanego przez Prezesa Rady Ministrów, którego celem jest uczczenie 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, jej bohaterów oraz triumfatorów.

Wójt Gminy Malechowo Radosław Nowakowski zgłosił naszą gminę do tej kampanii.

Jak oddać głos na naszą gminę? Wystarczy postępować według poniższych kroków:

  1. Wpisujemy w przeglądarkę internetową nazwę strony: https://bit.ly/2QLyK9o, a następnie klikamy w pole „oddaj głos poparcia”,
  2. Po przekierowaniu do ankiety, wpisujemy w odpowiednich rubrykach: imię i nazwisko, województwo, miejscowość (tu wpisujemy „Malechowo (gmina wiejska)”), adres e mail. Nieobowiązkowo wpisujemy nr telefonu oraz imię i nazwisko Lidera, który zachęcił nas do oddania głosu (tu możemy wpisać Wójta Gminy Malechowo).
  3. Po wypełnieniu powyższych danych, akceptujemy regulamin oraz klauzule RODO (po wcześniejszym zapoznaniu się) i klikamy w pole „Wyślij”.

Do realizacji projektu wystarczy nam 100 podpisów, jednakże nie warto poprzestawać na spełnieniu powyższych warunków.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

 

Regulamin i szczegółowy opis projektu dostępny pod adresem: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/

Drukuj

Wyświetlania: 89

Zobacz również

Powrót do góry