Wystartowała Świetlica Kultury w Malechowie

Zdjęcie przedstawia wychowanków Świetlicy Kultury w Malechowie.
Miło nam poinformować o tym, że dziś rozpoczęła działalność Świetlica Kultury w Malechowie. W obiekcie odbywać się będzie szereg zajęć popołudniowych zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wrzesień to czas budowania oferty dedykowanej naszym mieszkańcom.
 
Jednym z podstawowych aspektów stworzenia miejsca integracji i aktywizacji społeczności lokalnej, było zorganizowanie przestrzeni, w której czas po szkole mogą spędzać najmłodsi mieszkańcy Malechowa. I tak zapraszamy na zajęcia popołudniowe pod okiem Opiekuna Świetlicy Kultury codziennie w godzinach 13:00 - 19:00. Zapisy trwają.
Do dyspozycji dzieciaków jest nowa, pełna gier, artykułów plastycznych sala, wyposażona w nowoczesny sprzęt komputerowy z dostępem do internetu. Przed wychowankami świetlicy prawdziwa przygoda z zajęciami plastycznymi, kulinarnymi, a w przyszłości teatralnymi czy też filmowymi.
 
Dziś dzieci z wielkim entuzjazmem przekroczyły progi świetlicy, a dzień się jeszcze nie kończy... Już o 18:30 zaczynają się zajęcia ZUMBY.
Wójt Gminy Malechowo - Radosław Nowakowski zaprasza wszystkich mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w życiu Świetlicy Kultury.
Drukuj

Wyświetlania: 109

Zobacz również

Powrót do góry