Wizyta u Pana Stanisława Struzika w Niemicy

Zdjęcie przedstawia Jubilata Stanisława Struzika z Niemicy z wójtem Radosławem Nowakowskim, odczytującym list gratulacyjny.

18 czerwca br. Pan Stanisław Struzik  - mieszkaniec Niemicy obchodził jubileusz 90-tych urodzin. Zgodnie z tradycją, wójt Radosław Nowakowski odwiedził Jubilata i złożył gorące życzenia. Spotkanie u Państwa Struzik miało miejsce dnia 24 czerwca br.

Gospodarz naszej gminy przekazał list gratulacyjny, kosz ze słodkościami oraz bukiet kwiatów. Pan Stanisław był  wzruszony i bardzo zadowolony z odwiedzin. „Jak miło, że pamiętacie o najstarszych mieszkańcach” - powiedział.

W spotkaniu uczestniczyła żona Jubilata - Genowefa oraz córka Małgorzata. Było ono doskonałą okazją do wspomnień, przypomnienia ważnych faktów z życia Jubilata oraz z burzliwej historii naszego kraju.

Pan Stanisław to prawdziwy wulkan energii i bardzo pozytywna postać. Jeszcze raz życzymy Panu wszystkiego, co najlepsze!!! I już teraz zapraszamy do śledzenia naszego profilu, bowiem wkrótce opublikowana zostanie historia 90-latka z Niemicy.

I tu ciekawostka - Pan Stanisław Struzik założył kapelę, w której grał na trąbce na zabawach i weselach, na bębnie w zespole tym grał Pan Stanisław Filipiak, o którego 90-tych urodzinach pisaliśmy wcześniej. Panowie przed wojną znali się z rodzinnych stron, potem przyjechali na „ziemie odzyskane” i to w Niemicy zaczęła się ich muzyczna przygoda.  Z sentymentem i łezką w oku siebie wspominali i przesłali sobie wzajemnie pozdrowienia.

Drukuj

Wyświetlania: 34

Zobacz również

Powrót do góry