Wakacje w PWD Pękanino

Zdjęcie przedstawia części do złożenia robota wraz z instrukcją i głowę wychowanki Placówki Wsparcia Dziennego w Pękaninie, pracującego nad zbudowaniem robota.

Od czerwca ruszyły planowo zajęcia w Placówce Wsparcia Dziennego w Pękaninie.
W zastępstwie prowadzone są one przez Milenę Czupryniak.

Oprócz zajęć projektowych, robotyki, zajęć sportowych oraz spotkań z psychologiem czy pedagogiem, prowadzone są przez wychowawcę zajęcia z myślenia wizualnego oraz rysunku.

W okresie czerwiec - lipiec wychowankowie mieli także okazję poznać nowe techniki plastyczne, tworząc tym samym barwne dekoracje do swoich pokoi, a także napisać i zilustrować własną książkę, czy stworzyć zielnik i atlas owadów.

Ponadto wychowankowie PWD w Pękaninie zostali wyróżnieni przez markę KARIN za swoje zaangażowanie oraz zdolności plastyczne.

Brushmarkery PRO marki Karin to pisaki na bazie wody, z których korzystać mogą zarówno amatorzy, jak i zawodowcy. Charakteryzują się  „płynnym atramentem”, dzięki któremu nie zmieniają nasycenia barwy, a specjalna końcówka  pozwala kontrolować ilość rozprowadzanej farby. Brushmarkery pro Karin są dwukrotnie wydajniejsze w porównaniu do tradycyjnych pisaków, co udowadniają wychowankowie, którzy  otrzymany w prezencie zestaw brushmarkerów pro nie oszczędzają i maksymalnie wykorzystują do tworzenia własnych grafik.

Czerwiec i lipiec były miesiącami pracowitymi, ale już dziś możemy zapewnić, że sierpień będzie jeszcze bardziej intensywny. Walczymy z nudą, poznając nowe rzeczy i rozwijając swoją kreatywność i wyobraźnię.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i do zapoznania się z kolejnym podsumowaniem w przyszłym miesiącu.

 

Milena Czupryniak


 

Drukuj

Wyświetlania: 54

Zobacz również

Powrót do góry