Zakończenie roku szkolnego w Lejkowie

Zdjęcie przedstawia uczniów i nauczycieli oraz rodziców ze Szkoły Podstawowej w Lejkowie na świeżym powietrzu.

Wraz z zakończeniem roku szkolnego dnia 26-go czerwca 2020 r. w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Lejkowie rozpoczynają się długo wyczekiwanie wakacje. W tym roku wyczekiwane szczególnie. Bezprecedensowa sytuacja związana z nauczaniem zdalnym wymagała pokonania różnorakich problemów i wielu wyrzeczeń - zarówno ze strony uczniów, jak również nauczycieli i rodziców.

Ostatnie miesiące szkolne były inne niż zawsze. Nawet zakończenie roku szkolnego nie odbyło się w tradycyjnej formie, a kontakt uczniów ze szkołą został ograniczony tylko do wydania świadectw i nagród w wyznaczonych godzinach, tak, aby ograniczyć ryzyko spotkań w dużych grupach. Szkoda, bowiem zakończenie roku to okazja do wspólnych podsumowań i wyróżnień.

Wszystkich uczniów i ich rodziców, którzy zdecydowali się odebrać świadectwa w późniejszym terminie zapraszamy we wrześniu, po wakacjach.

W tym roku stypendia za wyniki w nauce zdobyli: Piotr Suchecki, Lena Suwała, Jakub Urban, Jakub Serwa, Daria Dęga, Roksana Mielcarek, Oliwier Seweryn, Maciej Suchecki, Pola Turczyn, Kornelia Kowalkowska, Alan Mielcarek, Zofia Orłowska, Maja Bagniuk i Bartłomiej Karczewski. Gratulujemy!

Dyrektor, nauczyciele Szkoły Podstawowej w Lejkowie życzą sukcesów wszystkim Uczniom i ich Rodzicom, życząc jednocześnie słonecznych i udanych wakacji.

Przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku i w związku z pandemią COVID-19.

Drukuj

Wyświetlania: 86

Zobacz również

Powrót do góry