Zakończenie roku szkolnego przedszkolaków z ZS Ostrowiec

Zdjęcie przedstawia przedszkolaka i grono pedagogiczne ZS Ostrowiec podczas zakończenia roku szkolnego.

Dnia 25.06.2020 r. w przedszkolu przy ZS Ostrowiec odbyło się zakończenie roku szkolnego. To bardzo ważna chwila w życiu małego człowieka, koniec pewnego etapu. Pożegnanie z przedszkolem to pewna tradycja, kultywowana przez wychowawców. W tym roku było to zakończenie całkiem inne niż w poprzednich latach, gdyż w Ostrowcu pożegnano tylko sześciolatków.

Cała uroczystość odbyła się przed przedszkolem na świeżym powietrzu z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa. Dyrektor Przedszkola - Barbara Chylewska powitała serdecznie rodziców i ich  dzieci. Podziękowała rodzicom za współpracę, zaangażowanie na rzecz przedszkola, a dzieciom życzyła samych sukcesów w szkole, odpoczynku i bezpiecznych wakacji. Również wychowawczyni grupy - Grażyna Jarosz skierowała swoje słowa w stronę rodziców, dziękując im za wspaniałą współpracę, ogromne zaangażowanie w nauczanie online oraz miłe słowa skierowane do dzieci.

Na pamiątkę pobytu w przedszkolu wszyscy otrzymali upominki ufundowane przez Radę Rodziców.  Rodzice podziękowali dyrektor, wychowawczyni grupy, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom przedszkola za trud włożony w nauczanie, wychowanie i opiekę nad ich dziećmi.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie jest szczególne, nie takie jak sobie zaplanowaliśmy. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i z uśmiechem na ustach życzymy Wam drogie  sześciolatki - POWODZENIA W SZKOLE!

Dyrekcja

oraz wychowawcy ZS Ostrowiec

 

W serduszkach naszych pamięć tkwi o dniach spędzonych tutaj.
Tak dobrze razem było nam w przedszkolnych ciepłych murach.
W przedszkolu to ostatni dzień, rozstania nadszedł czas 
i powolutku, cicho, już opuszczamy Was."

Drukuj

Wyświetlania: 50

Zobacz również

Powrót do góry